تعمیر فوری در محل

گارانتی معتبر 6 ماهه

نمایندگی ماشین های اداری

زیر نظر اتحادیه

تعمیر باما کدام دستگاه ها را پشتیبانی میکند؟

تعمیر در محل با تعمیر با ما

  • دستگاه روشن نمیشود
  • کاغذ جمع میکند
  • روی برگه خط می افتد
  • دستگاه پرینت نمیگیرد
  • شارژ کارتریج تمام شده
  • دستگاه کاغذ نمیکشد
  • برگه سفید بیرون می اید
  • کمرنگ چاپ میگیرد

نمایندگی معتبر تعمیرات پرینتر، تعمیر دستگاه فتوکپی، تعمیرات فکس و تعمیر اسکنر، زیر نظر اتحادیه فن آوران و رایانه تهران بصورت اکسپرس و در محل شما . تعمیر با ما دارای گارانتی معتبر 6 ماهه، پشتیبانی 1 ساله از دستگاههای شما را انجام می دهد.

ایراد یابی تخصصی قبل از تعمیرات

ایراد یابی مهمترین پروسه در تعمیرات میباشد. ابتدا باید دستگاه بصورت کاملا تخصصی بررسی شود تا تمامی ایراد های ان مشخص شوند. تعمیر با ما دارای کارگاهی کاملا محهز است که ایرادیابی را با دقت بسیار بالا انجام داده و پس از تائید مشتری اقدام به تعمیر دستگاه میکند.

کارشناسان تعمیرات شرکت تعمیر با ما دوره های آموزشی خود را در نمایندگی های معتبر از برندهای مختلف مخصوصاً در کشور امارات گذراندن و تعمیرات تخصصی خود را اساس نقشه های اصلی نمایندگی ها که برای دستگاه های خود به صورت اختصاصی در اختیار کارشناسان خود قرار می‌دهد تعمیر می کند همچنین لازم به ذکر است تمامی قطعاتی که در این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد اورجینال بوده و دارای گارانتی معتبر از اتحادیه فناوران و رایانه تهران می باشد

هزینه تعمیرات ماشین های اداری در شرکت تعمیر با ما کاملاً زیر نظر اتحادیه و وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد. همچنین در تعمیر با ما مشاوره و ایاب و ذهاب کاملا رایگان میباشد.

نرخنامه ماشین های اداری

این فایل قابل دانلود می باشد

تعمیرات ماشین های اداری بسیار مهم می‌باشد، اما مهمتر از آن بخش کنترل کیفیت شرکت میباشد. بعد از تعمیرات، کلیه دستگاه‌ها به بخش کنترل کیفیت انتقال داده میشود تا توسط کارشناسان آن بخش، صحت تعمیر دستگاه شما مورد ارزیابی قرار گیرد. تمامی بخش های دستگاه شما مورد آزمایش قرار میگیرد و بعد از مطمئن شدن کارشناس، دستگاه شما برای انتقال به بخش اداری منتقل می گردد. بخش کنترل کیفیت از هزینه های مجدد و رفت و آمد های بیشتر و مشکلات دیگر جلوگیری میکند.

کارشناسان بخش فروش ما میتوانند بر اساس بودجه و حجم کاری شما، پیشنهاداتی برای خرید دستگاه در اختیارتان بگذارند. از دیگر قابلیت های بخش فروش ما میتوان به خرید دستگاههای قدیمی و تعویض ان اشاره کرد.

فهرست