تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

یکی از مهم ترین وسایل لوازم خانگی در هر خانه ای یخچال می باشد ، این دستگاه هم وزن سنگینی دارد و هم جابجایی آن بسیار وقت گیر و دشوار میباشد . تخصص ما تعمیر انواع لوازم خانگی، و مهارت ما در تعمیر یخچال در شهر تهران و کرج است. تعمیر با ما در کمترین زمان ممکن خود کارشناسان مخصوص تعمیر این برند را به محل شما اعزام می کند و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. هدف ما رسیدن در کمترین زمان ممکن به محل مشتری و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات است. یادتان نرود که در ۵۰ درصد مواقع نیازی به حضور کارشناس نیست و فقط بایک تلفن با مجموعه تعمیر با ما  می‌تواند مشکل خود را به راحتی حل کنید.

در گذشته به علت کمبود در متخصصین و تعمیرکاران یخچال مجبور بودیم برای تعمیر یخچال دستگاه خود را به تعمیرگاه یا کارگاه یخچال فریزر منتقل کنیم اما امروز سرویس برتر با آموزش های تئوری و عملی توانسته تمامی خدمات را در محل به انجام برسانیم .زمان تقریبی برای تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید حداکثر 2 ساعت میباشد

در مرکز تخصصی تعمیر با ما  انواع قطعات مورد نیاز برای تعمیر و جایگزین کردن قطعه های خراب وجود دارد که با ثبت تعمیر یخچال خود می‌توانید در کمترین زمان به تعمیر یخچال خود بپردازید.

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال

تعمیر فوق تخصصی انواع یخچال

یخچال سامسونگ

بهتر است بدانید که یخچال برند سامسونگ یکی از قدیمی ترین ها در پخش لوازم خانگی است و می توان گفت که تقریبا همه ی کالاهای این شرکت دارای طول عمر و کیفیت مناسبی است. اگر یخچال شما سامسونگ است و نیازمند تعمیر می باشد، متخصصان تعمیر با ما در خدمت شما هستند.

یخچال ال جی

یخچال های ال جی ساید بای ساید یکی از پر فروش ترین برند یخچال ها است. این یخچال ها معمولا آب سردکن و یخ ساز بیرونی دارند که مصرف کننده می تواند به راحتی از آن استفاده کند ولی در مواقعی ممکن است این آب سردکن خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، متخصصان ما می توانند در این موارد و دیگر موارد ها به شما کمک کنند.

یخچال اسنوا

یخچال و فریزرهای اسنوا در انواع و مدل های مختلف مانند ساید بای ساید تولید می شود. یکی از بهترین ویژگی های این برند از یخچال گنجایش آن است. موتور کمپرسور قوی همچنین دارند که زیاد نباید نگران مشکلی از آن بود ولی اگر نیاز به تعمیر داشت، متخصصان ما در خدمت شما هستند.

موتورهای نسل جدید برند اسنوا کم صدا و کم مصرف هستند و در کم ترین زمان ممکن هوای سرد را داخل یخچال به گردش در می آورند.

یخچال فروشگاهی

یکی از یخچال هایی که زیاد نیازمند تعمیر می باشند، یخچال های فروشگاهی می باشند. معمولا در این یخچال ها نوشابه، بستنی، گوشت و مرغ نگه داری می شود و در بعضی از مواقع ممکن است به تعمیرات نیاز داشته باشند که متخصصان ما به بررسی مشکل و تعمیر آن می پردازند.

یخچال خانگی دو درب

امروزه بیشتر یخچال هایی که برای خانه و استفاده های شخصی خریداری می شود، یخچال های دو درب است که همزمان یکی از آنها فریزر و دیگری یخچال است. معمولا خرابی هایی ممکن است در این نوع یخچال ها پیش بیاید ک متخصصان ما به آنها رسیدگی می کنند.

تعمیرات یخچال هتلی

همانطور که می دانید قیمت یخچال های هتلی پایین است و معمولا بیشترین یخچال هایی که نیازمند تعمیر می باشند همین مدل یخچال ها است. گنجایش این یخچال ها بسیار پایین است و چون در استفاده انواع عموم قرار می گیرید ممکن است سریع خراب شوند و منخصصان ما به آنها رسیدگی می کنند.

هزینه و قیمت انجام تعمیرات یخچال چقدر است؟

تعرفه و قیمت تعمیر یخچال به خدمت انجام شده روی دستگاه شما بستگی دارد. تعمیرکاران یخچال تعمیر با ما سعی دارند ایراد یخچال شما را با تعمیر قطعات برطرف کنند تا هزینه پرداختی شما کمتر شود. ولی درصورتیکه قطعه قابل تعمیر نباشد، باید قطعه تعویض شود. در این زمان قطعه اورجینال و با کیفیت توسط تعمیر کار یخچال تهیه و روی دستگاه، نصب می‌شود. در نتیجه بسته به اینکه چه خدماتی برای تعمیر یخچال شما ارائه می‌شود، قیمت تعمیرات متفاوت خواهد بود.

تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید در تعمیر با ما

از کار افتادن یخچال و فریزر یکی از مشکلاتیست که ممکن است برای هر برند یا مدلی به وجود آید. در این صورت باید خیلی زود به یخچال رسیدگی کرد. جدا از اینکه یخچال فریزر یکی از مهمترین لوازم خانگی‌ست، خرابی آن به سلامت مواد غذایی آسیب می‌رساند. برای جلوگیری از خرابی یخچال و شناسایی مشکلات ریز و درشت دستگاه، می‌توانید اقداماتی مانند سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید را انجام دهید. این اقدامات باعث می‌شوند مشکلات یخچال زودتر شناسایی و برطرف و جلوی از کار افتادن دستگاه، گرفته شود.

پس در صورتی که احساس می‌کنید، سرمای داخل یخچال کم شده، تعداد دفعات خاموش و روشن شدن اتوماتیک یخچال تغییر کرده، فریزر برفک می‌زند، مواد غذایی کاملا یخ نمی‌زند، خیلی زود یخ موادغذایی باز می‌شود یا صدای ساید بای ساید زیاد شده، حتما از یک تعمیرکار یخچال کمک بگیرید.

مجموعه تعمیر با ما با در اختیار داشتن تعداد زیادی نیرو متخصص یخچال فریزر، در زمینه تعمیر یخچال‌ قدیمی، جدید، دو قلو، ساید بای ساید خدمات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با خیال راحت تعمیرات یخچال فریزر خود را به مجموعه تعمیر با ما که نمایندگی لوازم خانگی در تهران و کرج را دارند  بسپارید.

بیشترین مشکلاتی که در زمینه تعمیرات یخچال‌ وجود دارد چیست؟

افتادگی درب یخچال

اگر درب یخچال به سختی باز و بسته شده و در هنگام باز شدن آن، درب از حالت طبیعی خود خارج می‌شود، یعنی درب دچار افتادگی شده است. یکی از عواملی که باعث خرابی و افتادگی درب یخچال می‌شود، سنگین بودن طبقات درب یخچال است. شکستگی یا خردگی واشر درب نیز، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار است. تعمیر درب یخچال باید توسط تعمیرکار یخچال که یک فرد با تجربه است، انجام شود. در غیر این صورت ممکن است خرابی آن بیشتر شود.

برفک زدن یخچال بدون برفک

شل بودن لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات و خرابی تایمر دیفراست از مهم‌ترین عوامل برفک زدن یخچال است. اگر مشکل ناشی از خرابی لاستیک درب باشد. می‌توانید به راحتی آن را تعویض کنید ولی خرابی ترموستات و تایمر دیفراست باید توسط سرویس کار یخچال برطرف شود.

یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند منجر به برفک زدن یخچال شود، نصب یخچال در محل نامناسب و گرم است. بهتر است یخچال را در محل خنک و مناسب نصب کنید تا نور خورشید مستقیم به آن نتابد.

بوی بد یخچال

قرار دادن غذاها بدون درب و فاسد شدن موادغذایی در یخچال از عمده دلایل بوی بد این دستگاه است. برای جلوگیری از این مشکل، باید یخچال فریزر را به طور مرتب تمیز کنید. همچنین اقداماتی مانند گذاشتن درب غذا قبل از قرار دادن ظرف در یخچال و گذاشتن بوگیرهای طبیعی مانند قهوه می‌تواند از به وجود آمدن بوی بد در یخچال، جلوگیری کند.

نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مواردی که مشتریان برای تعمیر یخچال به اچارباز مراجعه می‌کنند، مشکل نشت آب از یخچال است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی مثل گرفتگی لوله تخلیه یخچال فریزر، وجود آشغال و موادغذایی در یخچال، ذوب نشدن برفک یخچال فریزر و دیفراست به وجود آید. برای حل این مشکل باید برای تعمیر ساید بای ساید یا یخچال خود با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

قرار دادن غذاها بدون درب و فاسد شدن موادغذایی در یخچال از عمده دلایل بوی بد این دستگاه است. برای جلوگیری از این مشکل، باید یخچال فریزر را به طور مرتب تمیز کنید. همچنین اقداماتی مانند گذاشتن درب غذا قبل از قرار دادن ظرف در یخچال و گذاشتن بوگیرهای طبیعی مانند قهوه می‌تواند از به وجود آمدن بوی بد در یخچال، جلوگیری کند.

نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مواردی که مشتریان برای تعمیر یخچال به اچارباز مراجعه می‌کنند، مشکل نشت آب از یخچال است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی مثل گرفتگی لوله تخلیه یخچال فریزر، وجود آشغال و موادغذایی در یخچال، ذوب نشدن برفک یخچال فریزر و دیفراست به وجود آید. برای حل این مشکل باید برای تعمیر ساید بای ساید یا یخچال خود با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

چرا تعمیرکار یخچال تعمیر با ما  را برای تعمیر یخچال در منزل انتخاب کنیم:

 •     شفافیت در هزینه‌ها: تمامی هزینه تعمیر یخچال فریزر به صورت مشخص قبل از انجام خدمات به شما اطلاع داده می‌شود.
 •     صرفه جویی در زمان: در کوتاهترین زمان، بدون خارج شدن از منزل و با چند کلیک، تعمیرکار در محل شما حاضر می‌شود.
 •     عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه: تعمیرکار یخچال تمامی خدمات، سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال را در محل شما، انجام خواهد داد. اما اگر مشکل دستگاه پیچیده بوده و نیاز به بررسی و زمان زیادی داشته باشد، در این صورت بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای از سمت مشتری، دستگاه به تعمیرگاه یخچال منتقل شده و پس از تعمیر به محل شما، برگردانده می‌شود.
 •     گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر یخچال و فریزر: تمامی خدمات یخچال آچارباز با یک ماه گارانتی انجام می‌شوند.
 • اقداماتی که شما را از تعمیرات یخچال نجات می‌دهد
 •     حتما برای یخچال خود از محافظ برق استفاده کنید، یک محافظ استاندارد دستگاه شما را در مقابل نوسانات محافظت می‌کند.
 •     یخچال را در محلی که جریان هوا به خوبی برقرار است، قرار بدهید. ترجیحا از ایجاد قاب‌های اطراف یخچال برای تزیین یا ایجاد حالت کابینتی جلوگیری کنید. یخچال باید از اطراف خود حدود 20 سانتی متر، فاصله داشته باشد تا هواخور آن تامین شود.
 •     در زمان نصب ساید بای ساید یا یخچال فریزر، حتما تراز بودن آن را بررسی کنید.
 •     مواد غذایی را در حالت گرم یا نیمه گرم داخل یخچال نگذارید.
 •     از باز گذاشتن درب یخچال برای مدت زیاد خودداری کنید.
 •     در زمان برفک زدن یخچال فریزر با اشیای تیز مثل چاقو، اقدام به کندن برفک‌ها نکنید و با خاموش کردن یخچال اجازه دهید برفک‌ها به مرور، آب شوند. این کار از خراب شدن اواپراتور یخچال جلوگیری می‌کند.

سخن پایانی

تعمیرکنندگان یخچال در سراسر کشور متعدد هستند و به تناسب هرکدام نیز خروجی های متفاوتی وجود دارد. اما خروجی مجموعه تعمیر با ما  تنها یک چیز است؛ تعمیر شدن یخچال شما با کمترین هزینه و به بهترین نحو. از این رو می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که در صورت استفاده از خدمات تعمیر با ما خدمات دیگر مجموعه ها به چشم شما نخواهند آمد.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر تلویزیون
نوشتهٔ بعدی
تعمیر ماشین لباسشویی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست