تعمیر کاغذ خردکن

دور ریختن مستقیم مواد مورد استفاده در ادارات و محل کار درست نیست. زیرا اگر اطلاعات روی آن در آینده به دست افراد ناخواسته برسد، ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. به همین دلیل در محیط های کاری باید از روش ها و وسایل مختلفی استفاده کرد. دستگاه هایی که به عنوان خرد کننده یا خرد کننده نیز شناخته می شوند، اساسا برای تامین امنیت داده ها استفاده می شوند. حال امکان دارد در اثر استفاده مکرر از این دستگاه به اختلالاتی برخور کنید برای تعمیر کاغذ خوردکن خود می توانید از شرکت تعمیرباما خدمات دریافت کنید. حالا بیایید به اطلاعات کلی در مورد کاغذ خردکن نگاه کنیم.

کاغذ خردکن چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه های خردکن اسناد وسایلی هستند که کار را به خصوص در ادارات آسان می کنند. این ماشین‌ها که می‌توانند در خانه هم استفاده شوند، به لطف مفید بودن، امکان تکمیل کار را به صورت عملی‌تری می‌دهند. این دستگاه ها که اسناد با محتوای خاص را می توان برای جلوگیری از بروز مشکل از بین برد، برای مواد مختلف نیز قابل استفاده است.

کاغذ خردکن دستگاهی است که دیگر کاربردی نیست اما امکان دفع امن اسناد حاوی اطلاعات خصوصی را فراهم می کند. به عنوان اسناد خردکن نیز شناخته می شود، زیرا اسناد را خرد کرده و از بین می برد. برای غیرقابل خواندن اسناد حاوی اطلاعات خصوصی و حساس مفید است. همچنین تضمین می کند که کاغذ برای بازیافت آماده است و می تواند در یک مکان جمع آوری شود. در صورت بروز هرگونه مشکل شما می توانید با شرکت تعمیرباما با بخش تعمیر کاغذ خردکن تماس بگیرید همکاران ما در این بخش در حد توان خود سعی میکنند نیازهای شما را برطرف کنند.

خدمات فنی تعمیر کاغذ خردکن

ما به مشکلاتی که در خردکن های اسناد شما رخ می دهد به سریع ترین روش پاسخ می دهیم و دائمی ترین راه حل ها را ارائه می دهیم. صرف نظر از برند، برای مشکلاتی که با دستگاه خود مواجه می شوید، فرم تماس زیر را پر کنید. با تماس با شرکت تعمیرباما برای تعمیر کاغذ خردکن ، مشکل شما را در محل حل می کنیم یا دستگاه شما را برای بررسی دقیق به سرویس خود می بریم.

نکاتی که هنگام خرید کاغذ خردکن باید در نظر بگیرید

  • ابتدا باید تعیین کنید که چه نوع موادی را با خردکن از بین خواهید برد. مدل هایی که فقط برای تخریب کاغذ استفاده می کنید مقرون به صرفه تر هستند. با این حال، مدل‌هایی که موادی مانند حافظه USB، CD/DVD، PVC را نیز آسیاب می‌کنند، گران‌تر هستند.
  • ماشین هایی که اسناد و سایر مواد را از بین می برند سطوح برش متفاوتی دارند. این سطوح که سطوح امنیتی نیز نامیده می شوند، از 1 تا 7 فهرست شده اند. مثلا؛ 1 پایین ترین سطح است و نوار مستقیم را برش می دهد. به قطعات تقریبی 12 میلی متر برش می دهد.
  • ظرفیت خردکن یکی دیگر از مسائل مهم است. در این مرحله باید به چند نفر از دستگاه، سرعت برش دستگاه و ظرفیت انبار دفع کاغذ توجه کنید.
  • عرض دهانه دستگاه بسیار مهم است. عرض دهانه به حداکثر عرض سندی که تیغه های دستگاه می توانند ببرند اشاره دارد. انتخاب دستگاه هایی با قدرت موتور بالا کار شما را بسیار آسان می کند. قدرت موتور که بر حسب وات یا کیلووات بیان می شود، نشان می دهد که دستگاه چقدر قدرتمند است.

تعمیر کاغذ خردکن در تهران

این روش درستی نیست که اسناد حاوی اطلاعات خصوصی، اطلاعات شرکت، کارت اعتباری و اطلاعات هویتی را به روش خودتان برش دهید یا خرد کنید. اسناد حاوی چنین اطلاعاتی باید کاملاً غیرقابل خواندن باشد. از این طریق می توانید از امنیت اطلاعات شخصی خود اطمینان حاصل کنید. دستگاه هایی که می توانند چندین کاغذ را همزمان خرد کنند حال به مرور زمان این دستگاه به دلیل کند شدن تیغه ها یا از کار افتادن چرخ دنده ها نیاز به تعمیر و نگهداری پیذا میکنند. شرکت تعمیر باما با کادری مجرب و تکنسین های دوره دیده برای تعمیر کاغذ خردکن شما اماده به خدمت می باشند.

کاغذ خردکن چگونه کار می کند؟

هر ماشینی کم و بیش از یک اصل کار استفاده می کند. تیغه های تیز داخل دستگاه خردکن کاغذ و سایر موادی را که به صورت نوار، ضربدر یا ریز(پودری) ، بسته به مدل تیغه ها آنها را برش می دهند. مواد متلاشی شده در محفظه زباله ماشین جمع می شوند. ظرفیت سطل زباله ها با توجه به مارک ها و مدل ها متفاوت است. علاوه بر این، به لطف برداشتن آسان آن، به راحتی می توان آن را تخلیه و تعویض کرد. مدل های دارای ویژگی شروع خودکار زمانی که کاغذ را در نازل قرار می دهید شروع به کار می کنند و سپس متوقف می شوند. بنابراین مصرف انرژی کمتر است. علاوه بر این ویژگی ضد گرفتگی مانع از گرفتگی قطعات کاغذ در دستگاه می شود.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر پرینتر لیزری

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست