تعمیر پرینتر لیزری

امروزه بیشتر همه کارها با کامپیوتر انجام می شود. پرینت مدارک مهم، فتوکپی یادداشت های امتحانی، تکثیر پروژه ها با پرینتر می تواند به عنوان نمونه باشد. اینها با پرینتر که یکی از سخت افزارهای خارجی کامپیوتر است انجام می شود. اما همه این عملیات را نمی توان با هر پرینتری انجام داد. صدها پرینتر با ویژگی های مختلف در بازار وجود دارد. شما باید یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.امروزه یک نوع از پرینتر هایی که مورد استقبال عموم قرار گرفته است پرینتر های لیزری که در انواع برندها تولید شده اند، است.  البته کیفیت و قیمت پرینتر نیز بسیار مهم است ولی بیشتر از قیمت پرینتر که در اول پرداخت می شود هزینه نگهداری و تعمیر پرینتر لیزری باید در نظر گرفته شود.

پرینترهای لیزری

پرینترهای لیزری امروزه یکی از قابل توجه ترین انواع پرینترها هستند. بارزترین ویژگی پرینترهای لیزری عدم استفاده از کارتریج جوهر است. چاپ با تونر انجام می شود. تونر نوعی جوهر پودری است. یکی دیگر از ویژگی های پرینترهای لیزری این است که تعداد صفحات بیشتر از پرینترهای سوزنی و پرینترهای جوهرافشان چاپ می کند.  بنابراین تونر را می توان بیشتر جوهراستفاده کرد. با این حال، همه پرینترهای لیزری ویژگی های یکسانی ندارند. برخی از پرینترهای لیزری رنگی چاپ نمی کنند. بنابراین در خرید پرینتر لیزری باید به ویژگی ها و کیفیت آن توجه کرد. پرینترهای لیزری مشکل خشک شدن هد و… را ندارند تعمیر پرینتر لیزری بسیار ساده تر از تعمیر پرینتر جوهر افشان است.

برندهای پرینتر لیزری

امروزه صدها برند پرینتر لیزری وجود دارد. هر برند محصول؛ مدل در کیفیت و ویژگی های متفاوت است. پرینترهای لیزری از نظر منطق کار بسیار متفاوت از سایر پرینترهای شناخته شده هستند. در پرینترخای لیزری بر خلاف جوهر افضان ها که در ان از جوهر استفاده می شود، از تونر که نوعی پودر است استفاده میکنند که کار کابر را بسیار آسان کرده است. علاوه بر ارائه چاپ با کیفیت بسیار بالاتر، عدم تعویض مکرر تونر از نظر قابلیت استفاده نیز بسیار خوب است.

قیمت پرینترهای لیزری با توجه به ویژگی های مختلف برندها متفاوت است. وقتی به مارک های پرینتر لیزری نگاه می کنید،  مارک های HP، Toshiba و Samsung را می توان در میان برگزیده ترین آنها نشان داد. علاوه بر این، برندهایی مانند Canon، Brother، Epson، Lexmark از محبوب ترین برندهای پرینتر هستند. شما می توانید برای تعمیر پرینتر لیزری خود در هر برند و مدلی با شرکت تعمیر باما تماس بگیرید.

بهترین مدل های پرینتر لیزری

شش مدل را می توان به عنوان نمونه از بهترین مدل های پرینتر لیزری ارائه داد. اینها؛ پرینترهای لیزری اسکن و کپی رنگی دورو، پرینترهای لیزری اسکن و کپی دو طرفه سیاه و سفید، اسکن و کپی پرینترهای لیزری چاپ دو طرفه سیاه و سفید، پرینترهای لیزری اسکن و کپی تک رو رنگی، اسکن چاپ سیاه و سفید یک طرفه و پرینترهای لیزری کپی، پرینترهای لیزری اسکن و کپی یک طرفه سیاه و سفید، پرینترهای لیزری فقط  سیاه و سفید و پرینترهای لیزری فقط رنگی. تعمیر پرینتر لیزری سیاه و سفید ساده تر از پرینترهای رنگی است. برای خرابی هر مدل از  پرینترهای لیزری می توانید با گروه خدماتی تعمیر پرینتر لیزری تعمیر باما تماس بگیرید.

پرینترهای چاپ عکس

عکس ها یکی از چیزهایی هستند که خاطرات را جاودانه می کنند. پرینتر های چاپ عکسد به ۲ گروه

تقسیم می شوند. مدل های مختلفی با ویژگی هایی مانند USB یا Wi-Fi، وضوح بالا وجود دارد به دو دسته قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم می شوند. پرینترهای عکس قابل حمل می توانند عکس های  کوچکی را تولید کنند. این دستگاه با دستگاه های iOS و اندروید سازگار است و از طریق Wi-Fi قابل اتصال است. از نظر اندازه به راحتی در جیب یا کیف جا می شود. پرینترهای چاپ عکس غیرقابل حرکت به اندازه های بزرگ مورد استفاده در خانه هستند. عکس های با سیاز بزرگتر قابل چاپ هستند و چاپ این عکس ها حداکثر 3 دقیقه زمان می برد.

پرینترهایی وجود دارند که مدل های مختلف عکس را با امکانات بسیار با قیمت های مقرون به صرفه چاپ می کنند. ولی تعمیر پرینتر لیزری چاپ عکس بسیار هزینه بر و تخصصی است. شرکت تعمیر باما با داشتن تکنسین های مجرب به شما در تعمیر پرینتر لیزری یاری می رساند.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر مانیتور ال جی
نوشتهٔ بعدی
تعمیر کاغذ خردکن

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست