تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یکی از خدمات مهم و ویژه در مجموعه تعمیر باما می باشد. این دستگاه از جمله برندهایی است که در ایران به شدت در بین خریداران محبوب می باشد و همچنین خدمات تعمیر ماشین لباسشوییLG در نمایندگی های مجاز ارائه می شود و دیگر لازم نیست هیچ نگرانی بابت خرابی ماشین لباسشویی داشته باشید.

ماشین لباسشویی LG جزء تولیدات داخلی محسوب می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تا سال های زیادی بدون کوچکترین خرابی می توان از آن استفاده کرد و همچنین این کالا دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد که خیال مشتری از هر لحاظ بابت خرید آن راحت باشد.

ماشین لباسشویی هم مانند هر وسیله دیگری ممکن است پس از چند سال کار کردن دچار خرابی شود و نیاز به سرویس پیدا کند و برای این کار شما می توانید با کارشناسان تعمیر باما تماس گرفته تا تعمیر ماشین لباسشویی LG شما را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام دهند.

تعمیر باما صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را در محل با بهترین قطعات انجام می دهد و دیگر نیازی نیست بابت خرابی آن نگرانی داشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی که امروزه يکی از لوازم خانگی بسيار ضروری در هر خانه ای می باشد دغدغه ای برای کاربران می باشد ؛ اما اکثر مردم بدون توجه و مراقبت های لازم فقط از آن استفاده می کنند تا زمانی که لباسشويی دچار مشکل شود يا از کار بيفتد و حجم زیادی از لباس های کثيف روی دست آن ها بماند!  یکی از عوامل موثر در افزایش طول عمر و پیشگیری از مشکلات احتمالی؛ سرویس لباسشویی ال جی در زمان مناسب می باشد. بهتر است حداقل هر سال یک بار لباسشویی سرویس شود. در این صورت ریسک خرابی های پیچیده در آینده کم خواهد شد و هم چنین کیفیت و بازدهی لباسشویی شما حفظ خواهد شد. شما می توانید برای ثبت درخواست سرویس دستگاه تان با شماره ی  تماس حاصل نمایید.

در صورتی که ماشين لباسشويی شما تخليه نمی کند، در حین کار خاموش شده است، نشتی و آبریزی دارد، صدای زیادی میدهد، لرزش دارد، ارور میدهد، آبگیری نمی کند، داخل مخزن آن آب جمع می شود، نمی چرخد و يا کلا لباسشويی روشن نمی شود، تعميرکاران متخصص تعمیر باما می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرويس دوره ای و تعميرات فوری مشکلات دستگاه شما را در کمترين زمان ممکن برطرف نموده و آسودگی و آسايش را به خانه تان بازگردانند.

 استفاده درست از ماشین لباسشویی LG باعث می شود تا زمان زیادی از به تعمیرات نیاز نداشته باشید و این بستگی به روش استفاده مصرف کننده دارد. ماشین لباسشویی دارای یک سیستم پیچیده و پیشرفته می باشد و در عین حال بسیار حساس و استفاده نادرست از آن باعث خرابی قطعات این دستگاه می شود. بسیاری از کسانی که ماشین لباسشویی LG را به تازگی خریداری می کنند، پس از چند ماه استفاده، شاهد خرابی برخی از قطعات آن می باشند و این یعنی به درستی از ماشین لباسشویی استفاده نشده است و در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

در این مقاله به چند مورد از عیب های متداول در ماشین لباسشویی LG می پردازیم . این موارد شامل :

عدم وارد شدن آب به ماشین لباسشویی

علت این مشکل می تواند مربوط به گرفتگی فیلتر شیربرقی ماشین لباسشویی، خرابی شیربرقی، بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه، تا خوردگی شلنگ ورودی ویا نشتی آب از شلنگ ورودی باشد.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

خرابی پریز برق یا دو شاخه، سوختن محافظ برق، آسیب دیدگی خازن برق ورودی یا خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی. در صورت روشن نشدن دستگاه، حتما برای تعمیر ماشین لباسشویی LG اقدام نمایید و خودتان هیچ کاری انجام ندهید.

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی

لباسشویی در پایان شستشو و پس از آبکشی، آب اضافی را از دستگاه خارج می کند و این وظیفه به عهده ی پمپ تخلیه می باشد و در صورتی که آسیب دیده باشد، آب به طور کامل تخلیه نمی شود.

نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی

شایع ترین مشکلی که ممکن است برای هر فرد پیش بیاید، نشتی آب از ماشین لباسشویی می باشد و اگر به چنین موردی برخورد کردید، شستشوی لباس ها را متوقف کرده و ماشین لباسشویی را از برق بکشید. خرابی لاستیک درب ماشین لباسشویی، شکستگی دیگ ماشین لباسشویی، پاره شدن شلنگ زیر دیگ یا پاره شدن شلنگ آب ورودی از جمله موارد نشت آب در ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

عدم چرخش صحیح دیگ ماشین لباسشویی

در آمدن تسمه یا پارگی آن ممکن است علت این مشکل باشد. همچنین ماشین لباسشویی برای انجام دستورات از برد الکترونیکی فرمان می گیرد و خرابی برد الکترونیکی باعث می شود تا ماشین لباسشویی به درستی کار خود را انجام ندهد.

صدای بلند

علت این مشکل مربوط به خرابی بلبرینگ و کاسه نمد، خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی، خرابی شفت و سه نظام و یا تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی باشد که برای عیب یابی آن باید از یک تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی LGکمک بگیرید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی LG

تعمیر باما با داشتن کادری مجرب، صفر تا صد تعمیر ماشین لباسشویی LG را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد. شما پس از تماس با کارشناسان تعمیرباما، تعمیرکاران این مجموعه در کمترین زمان در محل حاضر می شود و اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه می کنند. در صورت مشاهده ی هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی LG می توانید موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید و شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
نوشتهٔ بعدی
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست