تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در مرکز تعمیراتی تعمیر باما ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران می باشد. در صورت خرابی هر یک از این وسایل از جمله برای تعمیرات ظرفشویی کنوود باید از نمایندگی ­ها و یا تعمیرگاه های لوازم خانگی با تعمیرکاران متخصص مانند مجموعه تعمیر باما کمک بگیرید.

به دلیل یکسان بودن روش کار ماشین ظرفشویی، مدل ماشین برای تعمیرکار متخصص تفاوتی ندارد، نوع عیب و قطعات برند مربوطه مهم است که باید عیب یابی شده و در صورت نیاز تعمیر صورت گرفته و در غیر اینصورت از قطعات اورجینال برای تعویض قطعه استفاده گردد.

با تماس با مجموعه تعمیر باما برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود خود می توانید در اسرع وقت، خدمات را در منزل یا محیط کار خود دریافت نمایید. در صورت حمل و نقل ماشین ممکن است در راه باعث اصابت ضربه و از بین رفتن بدنه آن شوید. با انجام این کار در محل به وسیله نمایندگی ها یا تعمیرگاه های تخصصی مانند مجموعه تعمیر باما، از رفت و آمد افراد غریبه به منزل مصون مانده و در قبال هر گونه خدمات این مجموعه می توانید ضمانت طولانی مدت دریافت کنید.

به این صورت که، اگر در اثر تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود بعد از مدتی دوباره دستگاه دچار همان عیب شد، چنانچه تا قبل از 1 سال این مشکل را به این مجموعه گزارش دهید، دوباره به صورت رایگان آن مشکل عیب یابی مجدد و تعمیر شده و رضایت مشتری جلب می گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیرماشین ظرفشویی کنوود یا هر وسیله دیگری، طی بیست و چهار ساعت شبانه روز در هفت روز هفته انجام می گیرد، و ظرف کمتر از دو ساعت پرسنل تخصصی برای رفع ایراد در محل مربوطه حاضر می گردد.

در صورت خرابی موارد زیر می توانید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود اقدام کنید:

به طور کلی اگر ظرفشویی kenwood شما دچار سر و صدای غیر عادی شد برای تعمیرات  با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. اگر بعد از اتمام کار ماشین، ظروف شما دارای لکه های کثیفی بود، یا اینکه لکه های سفید و برفک بر روی ظروفتان مشاهده کردید برای تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام کنید.

 1. مورد دیگر خطا در عملکرد مربوط به آب گیری و آبکشی دستگاه است. اگر ظروف شما بعد از پایان کار خیس بود و عمل خشک کردن درست صورت نگرفت ، به تعمیرات ظرفشویی کنوود نیاز دارید.
 2. خلل در بسته شدن صحیح درب، استشمام بوی بد در محفظه، خلل در روشن و خاموش شدن دستگاه از جمله موارد دیگر اقدام برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود می باشد.

 کد های خطا ماشین ظرفشویی کنوود

در ماشین های ظرفشویی دیجیتال که دارای صفحه نمایشگر می باشند، در صورت اشکال در عملکرد، کدهایی به صورت ارور و خطا در صفحه دیجیتال نمایان می شود که هرکدام نشان از قطعه یا بخشی است که خطا در آن رخ داده است:

 •     کد خطا F1: مشکل نشتی آب.
 •     کد خطا F2: . تخلیه نشدن آب.
 •     کد خطا F3: وجود مشکل در مسیر ورودی آب به داخل دستگاه به دلیل مشکل شیر برقی و یا خرابی اکو استاپ.
 •     کد خطا F5:.کافی نبودن آب داخل دستگاه.
 •     کد خطا F6: مشکل سنسور گرمای دستگاه
 •     کد خطا F7 :. بالاتر بودن درجه حرارت داخل ماشین ظرفشویی بیش از حد عادی است.
 •     کد خطا F8: گرم نشدن آب داخل دستگاه به دلیل خرابی المنت.
 •     کد خطا F9: .خطای مربوط به محل قرار گیری دستگاه.
 •     کد خطا  FE: خطای مربوط به برد الکتریکی.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

در صورتی که ماشین ظرفشویی کنوود شما عمر کوتاهی دارد یا سالیان متمادی است که از آن استفاده می کنید، در صورتی که این مشکلات برای آن ایجاد شد بهتر است اقدام به سرویس ماشین نمایید.

مشکل روشن نشدن ظرفشویی kenwood

در صورت بروز این مشکل باید به صحت عملکرد برق دستگاه شک کرد. اگر به درستی درب دستگاه را چک کردید، که به درستی بسته شده باشد، یا مشکل از قفل درب و سوییچ درب ماشین نباشد، و ماشین دوباره به کار نیافتاد موارد دیگری باید بررسی شود. از جمله لوله تخلیه دستگاه ممکن است دچار مشکل باشد و به طور اتوماتیک دستگاه برای جلوگیری از مشکل روشن نشود، اگر مشکل از برد فنی دستگاه باشد، بهتر است برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود با نمایندگی یا تعمیرگاه های ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی کنوود تماس حاصل فرمایید.

شسته نشدن درست ظرف­ها در ماشین ظرفشویی کنوود

اگر ظروف را از ماشین بیرون آورده و لکه های چربی را روی آن مشاهده کردید، و یا دیدید اصلا شسته نشده ، باید بدانید اصلا آب وارد دستگاه نشده و اشکال از ورودی آب ماشین ظرفشویی می باشد. باید توسط متخصص ورودی آب چک شده و در صورت نیاز شیر برقی دستگاه که کنترل کننده ورودی و خروجی آب است تعویض شود.

 شلنگ ها دچار پارگی – چک کردن شیرها

مشکل دیگر عدم تخلیه و مشکل در تخلیه آب است، اگر چاه پر باشد، پمپی که عمل تخلیه را برعهده دارد خراب بوده، در هرزآب جسم یا آشغال گیر کند، عمل تخلیه وشست و شو به درستی صورت نگرفته و این موضوع مهم به تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود احتیاج دارد. حتی مشکل می تواند به سادگی این مطلب باشد که چیدمان ظرف ها درون مخزن به درستی صورت نگرفته و بازوهایی که به ظروف آب می پاشد، به ظرف ها گیر کرده و درست نمی تواند بچرخد.

خاموش شدن ماشین ظرفشویی کنوود حین کار

اگر این اتفاق افتاد کنتور برق و سایر برق ها را چک کنید. اگر جریان برق مشکل نداشت ممکن است مشکل مربوط به فیوز حرارتی دستگاه که برق را به موتور و برد دستگاه می رساند ایراد داشته باشد.ممکن است درب باز بوده و درست کیپ نباشد. و در صورتی که پنل الکتریکی دستگاه مشکل دار باشد در صورت نیاز تعمیر و در صورت تعمیر نشدن باید تعویض قطعه صورت گیرد.

برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در صورت داشتن این ایراد هرگز خود اقدام به دستکاری ماشین نکنید.

سر و صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی kenwood

توصیه می شود برای استفاده از ماشین ظرفشویی ظرف ها را دستمال کشیده و آنها را در دستگاه جای دهید. زیرا گیر کردن تکه های آشغال در قطعات درون دستگاه باعث بروز این مشکل می گردد. هم چنین، در صورتی که تیغه آب پاش به ظروف گیر کند باعث بروز سر و صدا می شود.

فن و پروانه هایی در دستگاه است که اگر چیزی به آن گیر کند این مشکل را ایجاد می کند. مورد دیگر بلبرینگ های بازوهای آب پاش است که اگر مشکل داشته باشد به صورت صدا خودش را بروز می دهد. ظروف را به درستی و بدون بی نظمی در دستگاه بچینید تا دچار این مشکلات نشده و در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود با مرکز تعمیراتیتعمیر باما تماس بگیرید.

 نشت آب در زیر ماشین ظرفشویی کنوود

اگر هنگام کار کردن ماشین فرش یا کف آشپزخانه تان خیس شد درب دستگاه را چک کنید که باز نبوده باشد. در صورتی که درب دستگاه ترک خورده باشد باید با استفاده از جوش های پلاستیکی با دستگاه مخصوص اقدام به رفع نقیصه کنید. اگر مشکل مربوط به خرابی واشر دستگاه باشد، باید به تعویض واشر توسط تعمیرکار متخصص اقدام کنید.

مشکل دیگر ممکن است باز از چیدمان غلط ظروف باشد. یا اینکه دقت کنید از مایع شوینده به مقدار زیاد استفاده نکرده باشید.اگر شلنگ تخلیه یا شلنگ های ورودی آب مشکل داشته و سوراخ باشد، ماشین شما دچار نشت آب می شود و برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود از طریق نمایندگی یا تعمیرگاه های لوازم خانگی مانند مجاز تعمیرگاه اقدام کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در محل

در صورتی که ماشین لباسشویی کنوود شما دچار هرگونه خرابی باشد تکنسین های ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛

اما در مرکز تعمیر باما در تعمیرات لباسشویی کنوود تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی کنوود ، تعویض شلنگ ورودی لباسشویی کنوود ، تعویض شیربرقی لباسشویی کنوود ، تعویض المنت ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی کنوود ، تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی کنوود و سایر تعمیرات مرتبط با ماشین لباسشویی کنوود در منزل مشتری انجام میگردد.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
نوشتهٔ بعدی
تعمیرات مانیتور سامسونگ

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست