تعمیر ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در تهران توسط تعمیرکار مجرب تعمیر با ما در اقصی نقاط تهران در محل تعمیر و رفع عیب یابی  می گردد. تعمیرکار متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش با استفاده از قطعات اصلی ، خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش را در محل انجام می دهد. با بهره مندی از خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید. اگر می‌ خواهید تعمیر ظرفشویی بوش خود را به تکنسین‌های مجربی بسپارید که در کار خود نهایت تجربه، اطلاعات و صداقت را دارند، حتما تعمیر باما را انتخاب کنید

تعمیر باما با بیش از چند سال سابقه درخشان، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی محسوب می‌شود. کسب بهترین عملکرد و رضایت مشتریان در ایران، استفاده از قطعات اصلی و داشتن دانش کافی در زمینه تعمیر لوازم برقی از جمله دلایلی است که اکثر افراد ترجیح می‌دهند تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را به تعمیرباما بسپارند.

بوش یکی از برندهای بزرگ در زمینه لوازم منزل می باشد که در حال حاضر، ماشین ظرفشویی بوش یکی از بهترین و پیشرفته ترین محصولات این برند به شمار می رود و در داخل ایران، سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است و نظر خریداران را به خود جلب کرده است. کیفیت لوازم منزل بوش به خصوص ماشین ظرفشویی بوش به قدری بالا است که می تواند با دیگر برندهای بزرگ بازار رقابت کند قیمت آن نسبت به کیفیتی که دارد، بسیار مناسب می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مرکز تعمیر باما به صورت تخصص صورت می گیرد. ماشین ظرفشویی بوش دارای چندین نمایندگی تعمیرات در سطح کشور می باشد و لازم نیست برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به دنبال تعمیرکار باشید و شرکت تعمیر باما صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد.

ماشین ظرفشویی بوش در انواع و سایزهای مختلفی طراحی شده اند و با توجه به کیفیت ساخت آن ها، به زودی دچار خرابی نمی شوند و تا سال های زیادی می توانید از آن استفاده کنید ولی هر لوازمی ممکن روزی دچار خرابی شود و به سرویس نیاز پیدا کند. شما می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را به تعمیرکاران متخصص تعمیر باما  بسپارید و ماشین ظرفشویی خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

خدمات تعمیرماشین ظرفشویی بوش

نکات مهم در نگهداری ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیرماشین ظرفشویی بوش چگونه محاسبه می‌ شود؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش  یا دیگر لوازم خانگی بر اساس نوع مشکل دستگاه، هزینه قطعه جدید و اجرت تکنسین تعیین می‌شود. لذا نمی‌توان بدون بازدید از دستگاه و برآورد هزینه‌های تعمیرات، قیمت قطعی و نهایی را به مشتری اعلام کرد. به همین دلیل تعمیرکاران متخصص پس از تماس شما با تعمیر باما و درخواست اعزام تکنسین، در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت و راهی منزل شما جهت تشخیص مشکل ماشین ظرفشویی خواهند شد.

به طور کلی هزینه ایاب ذهاب و تشخیص مشکل اصلی دستگاه، هزینه ثابت و مشخصی است که در تماس‌های اولیه به شما ابلاغ می‌شود. با مشخص شدن علت مشکل و نحوه بر طرف کردن آن، هزینه تعمیرات  ماشین ظرفشویی بوش توسط تکنسین محاسبه و به شما اطلاع داده می‌شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که عیبی در ظرفشویی شما رخ دهد دستگاه آن را بصورت کد نمایش می‌دهد. در ماشین ظرفشویی بوش کد خطاها و ارورهای مختلفی وجود دارد از جمله ارور e09, e24, e15, e16, e02 و سایر ارورها که همه را می‌توانید در مقاله ارورهای ظرفشویی بوش مطالعه کنید. در این مقاله علاوه بر معرفی این مشکلات، به توضیح راه حل نیز پرداخته شده و حتی در صورت نیاز، به آن ارور در مطلب جداگانه‌ای به صورت کامل پرداخته شده است.

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی بوش

در ادامه به بررسی برخی ایرادات که سبب درخواست خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش می‌شود می‌پردازیم.

نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به علت صدای زیاد

ماشین ظرفشویی بوش در هنگام کار معمولا مقدار کمی سر و صدا دارد. اما اگر این صدا بیش از حد نرمال باشد نیاز به تعمیرات ظرفشویی بوش خواهید داشت. در دستگاه هایی که هنگام شستن ظروف صدایی تولید نمی‌کنند، بروز صدای کم نیز می‌تواند نشان دهنده اختلال در فعالیت دستگاه باشد.

در صورت ایجاد صدا در ظرفشویی ممکن است ایراد از پمپ دستگاه باشد. در این صورت بهتر است تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نیروی متخصص بسپارید. در برخی مواقع ممکن است صدای زیاد به دلیل چیدمان ظروف باشد که توصیه می‌شود در هنگام استفاده از دستگاه به چیدمان درست ظروف دقت نمایید. یکی دیگر از موارد قابل توجه در این زمینه بازوهای آبپاش است. در صورت خرابی بازوهای آبپاش و یا خارج شدن از مکان خود و برخود این قطعه با ظروف ممکن است متوجه صدا در دستگاه خود شوید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

روشن نشدن ماشین ظرفشویی BOSCH  یکی از ایرادات رایجی است که در برخی موارد توسط صاحب دستگاه قابل حل و در برخی موارد بهتر است تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به تکنسین متخصص سپرده شود.در صورت بروز این مشکل در ابتدا دوشاخه و پریز برق را بررسی نمایید و از سلامت آنها اطمینان حاصل نمایید، سپس وجود جریان برق در پریز را به وسیله فازمتر بررسی نموده و فیوزها را نیز چک کنید.

اگر مشکل از موارد فوق نباشد، نوبت به بررسی قفل و میکروسوئیچ درب است زیرا در صورت اختلال در این قطعات و بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی BOSCH دستگاه روشن نخواهد شد. در صورت سالم بودن قفل و میکروسوئیچ تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی نمایید بررسی این قطعات خصوصا در زمانی که پمپ تخلیه دستگاه نیز کار نمیکند اهمیت بیشتری دارد.

اگر ایراد از موارد گفته شده نباشد بهتر است برای تعمیرماشین ظرفشویی  بوش خود به تعمیرکار حرفه ای مراجعه نمایید تا عیب یابی و تعمیر دستگاه را انجام دهد.

 بوی بد ماشین ظرفشویی

بوی بد داخل ماشین ظرفشویی بوش یکی از ایراداتی است که اغلب اوقات توسط صاحب دستگاه قابل حل بوده و نیازی به حضور نیروی متخصص و انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به طور تخصصی نیست.

حل این مشکل ساده است اما در صورت سهل انگاری تشدید شده و بوی بد ماشین ظرفشویی باعث صرف نظر شما از استفاده از این دستگاه می‌شود. برای رفع بوی بد ابتدا شلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید. ممکن است جمع شدن پسماند در این لوله باعث مسدود شدن و ایجاد بوی نامطبوع شود. در مرحله بعد بهتر است بازوهای آبپاش را بررسی نمایید زیرا ماندن پسماند در این قطعه نیز میتواند علت ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی شود.

در صورت بروز اختلال در ماشین ظرفشویی می‌توانید جهت درخواست تعمیرات ظرفشویی بوش از طریق سایت تعمیرباما اقدام نمایید. تکنسین های تعمیرباما در اسرع وقت در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی، تخمین هزینه و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما اقدامات لازم را انجام می‌دهند. این مجموعه با تعمیر تخصصی دستگاه شما با توجه به مدل دستگاه و ایراد آن ضمانت یک الی شش ماهه برای خدمات تعمیر ظرفشویی بوش ارائه می‌دهد.