تعمیر آیفون تصویری..

تعمیر آیفون

خراب شدن آیفون‌های تصویری یکی از مواردی می باشند که برای هر ساختمانی پیش می‌آید که این امر نیاز ما را به تعمیر آیفون ضروری می‌دارد. یکی از خدمات تعمیر با ما داشتن سابقه و تجربه بالا در زمینه تعمیرات آیفون تصویری که در این مجموعه همه انوع مشکلاتی آیفون تصویری بررسی و برطرف می گردد.

تعمیر با ما: این اطمینان را می دهد که خدمات تعمیرات آیفون را با بالا ترین کیفیت و با حداقل زمان و هزینه ممکن در محل انجام دهیم.

با کامل کردن فرم تعمیرات در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. تا تعمیر با ما فورا با شما تماس بگیرند و همچنین می توانید با شماره های در ج شده در وب سایت گرفته و مشکل خود را بیان کرده تا تعمیرکاران جهت تعمیر و برسی مشکل به آدرس منزل و یا محل کار شما مراجعه نمایند.

هزینه تعمیرات آیفون تصویری

پرهزینه‌ترین بخش خرابی آیفون تصویری خرابی در بخش سیم کشی می باشد. برای عیب یابی دقیق در این زمینه حتما باید از تعمیرکار ماهر کمک گرفت که بسته به تعویض یا تعمیر سیم کشی‌ها هزینه‌های تعمیرش متفاوت است. در صورت ایجاد مشکل در آیفون تصویری ساختمان خود حتما با متخصصین تعمیر با ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیر آیفون تصویری

 • تعویض و نصب آیفون تصویری
 • تبدیل آیفون صوتی به تصویری
 • تعمیر تمامی برندهای آیفون تصویری از جمله تابا، کامکث، الکتروپیک و …

تبدیل کردن آیفون‌های تصویری قدیمی به آیفون‌هایی جدید یکی از بهترین خدماتی است که برای ساختمان‌ها عملی می‌شود. توجه داشته باشید که در این صورت حتما از بهترین برند آیفون تصویری استفاده نمایید تا در مدت زمان کمتری به تعمیر آن نیاز داشته باشید. همچمین استفاده از آیفون‌های تصویری ضدآب بسیار ضروری میباشد. زیرا خیس شدن پنل بیرونی آیفون تصویری خود یکی از عوامل مهم در خرابی آیفون تصویری و در پی آن تعمیر دستگاه میباشد.

تعمیر آیفون تصویری..

عیب یابی آیفون تصویری

هر یک از وسایل الکتریکی دارای قطعاتی می‌باشند که با وجود مشکل در هر یک از آنها سبب اختلال در جزء و کل آن دستگاه می‌شود. بنابراین بهتر است جهت تعمیر آیفون تصویری قطعات آن به سه بخش تقسیم شود تا عیب یابی دستگاه نیز ساده تر عنوان شود:

 • خرابی پنل داخلی(در خانه)
 • خراب شدن سیم کشی با کابل کشی آیفون تصویری
 • خرابی در  پنل خارجی(بیرون خانه)

تعمیر آیفون تصویری..

هر یک از این سه دسته خود دارای قطعاتی میباشند که بروز مشکل در آنها بعد از گذشت مدت زمانی و یا استفاده نادرست، باعث ایجاد اختلال و نیاز به تعمیرکار میشود. در ادامه به بررسی علل خرابی می‌پردازیم:

خرابی پنل داخلی

مواردی که نشان دهنده خرابی پنل داخلی می باشد شامل: قطع و وصل شدن صدا از گوشی آیفون تصویری، سیاه شدن تصویر، ایجاد نویز در گوشی، به صدا درآمدن زنگ واحدها به‌طور ناگهانی، کم بودن صدا، حالت برفکی تصویر.

قطعه هوک:

در مورد قطع و وصل شدن صدای آیفون تصویری نیاز به تمیز کردن قطعه هوک می‌باشد که درون پنل داخلی تعبیه شده است. تعمیرکاران جهت تعمیر این نوع مشکل در آیفون تصویری از نوعی اسپری های خشک مخصوص استفاده میکنند تا هرگونه گردوغبار و آلودگی از بین رود.

برد تغذیه:

مشکل بعدی که ممکن است در پنل داخلی آیفون تصویری به وجود آید. گذشت زمان یکی از عوامل مهم در خراب شدن برد تغذیه میباشد که به دنبال آن ایجاد صداهای مکرر در گوشی آیفون تصویری، خاموش ماندن صفحه مانیتور پس از زنگ یا زدن دکمه view و روشن و خاموش شدن مکرر چراغ تعبیه شده روی پنل. در این صورت باید از تعمیرکاران مجرب درخواست کمک کنید.

خرابی برد صدای آیفون تصویری:

ممکن است هنگام برداشتن آیفون تصویری شروع به سوت کشیدن و خش خش یا همان نویز کرده و صدای کسی که آن طرف خط است را نشنوید. در این شرایط برد صوت است که اولین متهم شناخته می­شود. با ایجاد این مشکل نیز تنها تعمیرکار و کارشناس حرفه­ ای است که می­تواند مشکل را حدس زده و آن را تعمیر یا در صورت نیاز برد را تعویض کند.

خرابی در بخش سیم کشی

برای این منظور باید اسکرول صدا را بررسی نمایید. بهتر است آن را با اسپری خشک تمیز کنید و در صورت رفع نشدن خرابی آیفون تصویری قطعه اسکرول باید توسط تعمیرکار تعویض گردد. زنگ نخوردن و همچنین کم بودن میزان صدای زنگ از علل این مشکل میباشد.

آبی شدن صفحه آیفون تصویری:

برای این مشکل نمی­توان علت راسخی آورد؛ چراکه دلایل مختلفی برای آن در نظر گرفته شده و نیازمند تشخیص فردی حرفه­ایست. اما از اصلی­ ترین دلایل آن می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سوختن دوربین پنل آیفون تصویری
  معیوب شدن مانیتور یا LCD آیفون تصویری
  نقص در سیم­ کشی

تعمیر سوئیچر:

یکی دیگر از عوامل خرابی در پنل داخلی میباشد که تعمیرکاران در آخرین مرحله به بررسی آن می‌پردازند.

خرابی سیم کشی آیفون تصویری

عوامل متعددی میتوانند در این زمینه دخیل باشند از جمله: باز نشدن درب، عدم شنیدن صدا از بالا به پایین و بالعکس، به صدا درآمدن زنگ به صورت مدام، زنگ نخوردن آیفون تصویری، آبی شدن مانیتور، کار نکردن کلی دستگاه و …

بهتر است بدانید که آیفون‌های تصویری دارای 4 نوع سیم می‌باشند که هر یک از آن‌ها مربوط به قسمت مشخصی میباشد. به عنوان مثال در صورت زنگ نخوردن آیفون تصویری باید سیم شماره یک بررسی و تعمیر شود.

خرابی پنل بیرونی

صفحه کلید پنل بیرونی، دوربین و برد اصلی پنل که خود شامل بخش های دیگری از جمله: درب بازکن، شاسی زنگ و … میباشد شامل پنل بیرونی آیفون تصویری میباشد که از جمله خرابی‌های ناشی از آن که سبب نیاز به تعمیر آیفون تصویری را به دنبال دارد می‌توان به عدم شنیدن صوت از بالا به پایین و برعکس، خرابی تصویر و ایجاد نویز در صدا و تصویر و … اشاره نمود.

انواع پنل در آیفون تصویری

پنل‌های نامبرینگ

در آیفون‌های تصویری نوع پنل‌های بیرونی به دو دسته نامبرینگ و کدینگ تقسیم می‌شود: پنل‌های نامبرینگ که برای ساختمان‌های نسبتا قدیمی تر استفاده شده است که دکمه زنگ هرواحد به صورت جدا می‌باشد.  برای آپارتمان‌هایی با واحد‌های زیاد جلوه مناسبی را رقم به وجود نمی‌آورد.

پنل‌های کدینگ

اما پنل‌های کدینگ که جدیدتر میباشند دارای ارقام یک تا 9 و همچنین علامت * و # می‌باشند که برای برج‌ها نیز مناسب است‌ طریقه کار این پنل به این صورت میباشد که در ابتدا برای هر واحد کدر را تعیین میکنند که اکثرا شماره واحد را به عنوان کد در نظر میگیرند. به عنوان مثال برای واحد 21 عدد 2 و 1 را پشت سر هم وارد میکنید و در نهایت کلید مربع و یا ستاره را وارد میکنید.

خدمات تعمیرات آیفون با گارانتی معتبر و اصلی

شما میتوانید در صورت بررسی و یا وجود هرگونه از خرابی‌های مذکور در بالا با تعمیرکاران متخصص تعمیر با ما تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان جهت تعمیر آیفون تصویری به کمک شما بشتابند و در پایان سعی کنید با استفاده درست از آیفون تصویری و نصب آن در جایی که بدور از آب و باران باشد در افزایش طول عمر آن کمک کنید.

نباید انتظار داشت که یک وسیله الکترونیکی تا مدت‌ها بدون هیچگونه خللی کار کند؛ چراکه هر عاملی ممکن است در ایجاد خلل و نیاز به تعمیر آن موثر باشد. دیدیم که عوامل زیادی ممکن است موجب این اختلال شوند که هر کدام هزینه تعمیر آیفون تصویری را تحت تاثیر قرار می­دهند. از طرفی برندها نیز در میزان هزینه‌ها تاثیر­گذار هستند.

نوشتهٔ پیشین
نحوه جرم گیری ماشین لباسشویی سامسونگ
نوشتهٔ بعدی
تعمیر موبایل سامسونگ

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست